Freelance Business Month 2023

Freelance Business Month 2023

Již za pár dní začíná měsíc podnikání na volné noze, který je největší a nejdelší akcí pro ekosystém svobodných povolání. Cílem této události je ukázat sílu rostoucích nezávislých podniků. Akce trvá celý měsíc říjen a je epicentrem kultivace nápadů, znalostí, sdílení dovedností a učení se novým nástrojům, které zvyšují produktivitu a efektivitu práce na volné noze.

Jedná se akci, která má sjednotit ekosystém nezávislých podnikatelů a ukázat sílu rostoucího nezávislého podnikání. Akce, jejíž hlavní náplní jsou nezávislí profesionálové a jejich příznivci, potrvá celý měsíc a bude epicentrem kultivace nápadů, znalostí, sdílení dovedností a učení se novým nástrojům, které zvyšují produktivitu a efektivitu práce na volné noze.

Vítejte na 4. ročníku! Budeme si povídat o budoucnosti freelancingu, začátcích podnikání na volné noze, růstu podnikání na volné noze, ekosystému freelancerů a o najímání freelancerů a budoucnosti práce.

Témata pro rok 2023

  • Budoucnost svobodných povolání – Vychutnejte si upřímné přivítání a klíčové přednášky o budoucnosti freelancingu
  • Začínáme podnikat na volné noze – Sezení vhodná pro začátečníky
  • Rozvoj podnikání na volné noze – Týden a půl, během kterého se naučíte, jak rozvíjet své podnikání
  • Ekosystém svobodných povolání – Seznamte se s ekosystémem freelancerů a novými technologiemi, které přicházejí do odvětví
  • Budoucnost práce – Část programu zaměřená na ty, kteří najímají pracovníky na volné noze.

Měsíc podnikání na volné noze spravuje Freelance Business Community, jejímž posláním je podporovat růst ekonomiky svobodných povolání na celém světě. Je spojovacím článkem mezi freelancery, poskytovateli řešení a produktů zaměřenými na nezávislé profesionály a společnostmi, které freelancery najímají. Propojuje a stimuluje ekonomiku svobodných povolání prostřednictvím globálních akcí, mistrovských kurzů a publikací. Pomáhá freelancerům chytřeji řídit jejich nezávislé podnikání tím, že shromažďuje a sdílí globální know-how pro všechny scénáře freelance.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *