Podnikavé Česko

Podnikavé Česko

Česko zdaleka není jen montovna, ale hlavně země plná podnikavých lidí. Ve spolupráci s partnery mapuje časopis Finmag příběhy malých a středních podniků, které tvoří páteř naší ekonomiky. I velký byznys lze dělat mimo velká města. Stačí mít nápad, chuť a energii.

Česko je země šikovných a chytrých lidí. Řada českých firem se dokázala prosadit ve světě, vznikají tu nápady s potenciálem měnit celá odvětví. Udržet krok se světovou špičkou dokážeme v některých sektorech i ve vědě a výzkumu. Do toho všeho ještě velmi rádi podnikáme.

Popsat segment malých a středních podniků (SME), který je plný firem a inspirativních lidí, jejichž příběh či vize by neměly zapadnout, se tak přímo nabízí.

Podnikavé Česko ale chce tenhle pestrý svět nejen zmapovat a poukázat na potenciál živnostníků a firem pozitivně měnit své okolí, města i celé regiony, ale taky vypíchnout hlavní problémy, kterým musí čelit. A někdy třeba i rovnou nabídnout řešení.

Pokud vás navnadily podnikatelské příběhy natolik, že byste do toho šli taky, ale nevíte si ale rady, na co se hodíte, můžete si vyzkoušet test osobnosti, který vám napoví.