Festival digitálních nomádů 2021

Festival digitálních nomádů 2021

Do Brna míří jedinečná akce pro digitální nomády – Festival digitálních nomádů. Po roční odmlce se festival vrací a téma bude velmi výživné – influencing!

Festival digitálních nomádů se zaměřuje na oblasti podnikatelů na volné noze, stejně jak jsou tomu události z komunity Freelance Business.

V sobotu 20. listopadu 2021 v braněnském Impact HUBu vystoupí významní influenceři napříč několika plateforem – YouTube, Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok. Chcete znát tajemství cesty influencingu? O své zkušenosti a osobní příběhy se přijdou podělit skvělí řečníci.

S kým se na festivalu potkáte?

Adam Zbiejczuk – LinkedIn

Adam vystudoval mediální studia a v online prostředí se pohbuje od roku 1997. Je veteránem mezi profesionály v oblasti sociálních médií v Česku. Začínal jako „1. bankovní blogger“ v mBank, později se podílel na vzniku první lokální platformy pro monitoring sociálních médií Ataxo Social Insider. Pomáhal společnosti ROI Hunter, partnerovi FB marketingu, s PR a spuštěním její polské pobočky. Adam je také organizátor konference Babelcamp a Babeltalk – pravidelných setkání v oblasti sociálních médií.

Veronika Soukalová – Závislosti v síti

Veronika je sociální pracovnice Šance pro rodinu a Centra náhradní rodinné péče. Napsala bakalářskou práci, která zkoumá sociální konstrukci lidí závislých na sexuálním obsahu na internetu a úlohu svépomocné skupiny při zvládání jejich závislosti. Na festivalu vám povypráví na téma závislosti na (nejen sociální) síti.

David Duc – TikTok

David se zabývá správou TikTok účtů, školeními, konzultacemi, TikTok kampaněmi i placenou reklamou. Je to influencer marketing s CZ/SK TikTokery. Je také velmi výraznou osobností ve vietnamské komunitě v ČR a na TikToku uveřejňuje vtipná videa o životě a tradicích Vietnamců. David je CEO společnosti Czech Viet, která propojuje české firmy a organizace s vietnamskou komunitou, a je také zakladatelem Rejža doma.

Broňa Sobotka – YouTube

Broňa je nadšený optimista a věří, že potenciál naučit se cizí jazyk má v sobě každý. Také proto svou lásku k angličtině předává studentům už od roku 2006. A že jich od té doby byly spousty (v soukromých lekcích, ve firmách, na střední škole, na univerzitě, v Česku, ale taky v zahraničí). S některými se viděl osobně a s jinými jen online – na svém YouTube kanále, který odebírá přes 150 tisíc lidí, nebo ve videokurzech pro Seduo. Žil v Irsku, Skotsku a Anglii, a během studia v Oxfordu a v Bournemouth úspěšně složil mezinárodní učitelské zkoušky. Napsal knihu o zážitkové pedagogice a s velkou chutí organizuje celoanglické Ingliš Weekendy. Ukazuje lidem, jak se učit tak, aby to jim samotným dávalo smysl a mohli se radovat z vlastních úspěchů, aby se jednou provždy zbavili strachu či studu.

Proč se festivalu účastnit?

  • Skvělé workhopy – vyberte si z nabídky skvělých workshopů zaměřených na praktické dovednosti digitálních nomádů.
  • Zkušení experti – vyslechněte si experty z praxe a ptejte se jich na všechno, co vás zajímá.
  • Nové kontakty – poznejte nové lidi, které zajímají stejné věci jako vás a získejte zajímavé kontakty.

Letošní novinkou je, že můžete událost sledovat živě z pohodlí svého domova, ale co si budeme povídat, zážitek offline návštěvy se to nevyrovná. Festivalem vás provede Tina Pham, Marketing Executive v Purple Technology a autorka podcastů „5 minut s Tinou“, které si můžete poslechnout na Spotify nebo Apple podcasts.

Těšit se můžete na dobré jídlo, skvělé řečníky, praktické workshopy na jednotlivé platformy sociální sítí, tombolu, dárky a hlavně after párty a networking.

Přijeďte zjistiť jak nastartovat své online podnikání a odneste si spoustu užitečných rad a tipů od skutečných odborníků! #festivalnomadu #digitalnirodina #digimadi #diginomadi

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *