Freelance Business Month 2022

Freelance Business Month 2022

V říjnu slaví komunita svobodných povolání společně s Evropským týdnem svobodných povolání hnutí svobodných povolání. Měsíc podnikání na volné noze je iniciativa, jejímž cílem je sjednotit evropský ekosystém svobodných povolání a ukázat sílu rostoucího nezávislého podnikání.

Akce, jejíž hlavní náplní jsou nezávislí profesionálové a podnikatelé na volné noze v Evropě, trvá celý měsíc a stává se epicentrem kultivace nápadů, znalostí, sdílení dovedností a učení se novým nástrojům, které zvyšují produktivitu a efektivitu práce na volné noze.

Jaký vás čeká program?

Budoucnost práce na volné noze (1. – 4. října)
Poznejte a inspirujte se tím, kam se ubírá freelancing v Evropě i ve světě. Inspirativní přednášky renomovaných lídrů z různých odvětví.

Začínáme na volné noze (5. – 11. října)
Prezentace a masterclassy o tom, jak nastartovat svou nezávislou kariéru. Ať už teprve začínáte, nebo potřebujete přehodnotit své podnikání na volné noze, najdete zde inspiraci a tréninky dovedností, jak podpořit svůj marketing, prodej, zlepšit své schopnosti navazování kontaktů, posílit svou značku.

Rostoucí freelancing ( 12. – 18. října)
Vaše další úroveň úžasnosti. Stejně jako sportovec musíte neustále posouvat hranice, abyste dosáhli nových výšin: vybrousíte si myšlení, naučíte se, jak se vyhnout mentálním nástrahám, budete nejlepší v prodeji a marketingu, naučíte se techniky growth hackingu a další… ach ano, příběhy úspěchů a neúspěchů, které vám ukážou, že ve svém boji nejste sami.

Evropský týden na volné noze / Ekosystém na volné noze (16. – 25. října)
Oslava Evropského týdne na volné noze a poznávání ekosystému freelancerů. Poznání, jakým směrem se tato oblast rozvíjí, vám určitě dá podnět k zamyšlení a možná i nápady pro vaše podnikání.

Evropský týden svobodných povolání (#EFWeek) je největší každoroční oslavou nezávislé pracovní síly, která povzbuzuje miliony Evropanů, aby objevili výhody ekonomiky svobodných povolání. Evropský týden nezávislých pracovníků je série akcí a událostí vytvořených nezávislými pracovníky a pro nezávislé pracovníky, které se konají na různých místech v říjnu.

Budoucnost práce a lidských zdrojů (26. – 31. října)
Touto akcí chceme přinést změnu. #Futureofwork a #freelancebusiness je na stejné straně medaile. Během tohoto týdne budeme pořádat přednášky o tom, jak se mění strategie v oblasti lidských zdrojů a získávání talentů, aby bylo možné přivítat více nezávislých profíků.

Po celý měsíc říjen, budou moci freelanceři a partneři:

  • mít přístup ke stovkám zasedání, řečníků a klíčových přednášek,
  • navazovat kontakty s podobně smýšlejícími profesionály,
  • naplánovat si videokonference a kulaté stoly na téma dle vlastního výběru,
  • dozvědět se více o ekosystému nezávislých pracovníků.

Účast na této akci je zdarma. Zaregistrujte se a připojte se k nám, abyste se učili jeden od druhého, rozvíjeli nové dovednosti a setkali se s potenciálními partnery, kolegy a klienty.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *