Konference Ženy v byznysu 2021

Konference Ženy v byznysu 2021

Čas nejde vydělat, ani vám ho nepůjčí v bance. Můžete prostě využít ten, který máte. Pro váš byznys, rodinu i odpočinek. Jak na to prakticky, se dozvíte na letošní konferenci naší spřátelené komunity Ženy v Byznysu.

Do diářů si dejte 22. duben, zapojte se do soutěže o lístek zdarma a už teď se můžete se těšit na Simonu Kijonkovou (Packeta Group), Denisu Havrdovou (Papelote), Martinu Vítkovou (NWT a.s.) a další. Zváni jsou i muži!

Proč se zúčastnit?

  • Získáte zkušenosti – Ať začínáte, máte firmu nebo podnikáte s dětmi na krku, oceníte rady a postupy, které si naši přednášející ověřili v praxi. Na vaše otázky vám rádi odpovědí.
  • Navážete kontakty – Potkáte se s ženami, které řeší totéž. Networking probíhá během konference v aplikaci Eventee. Myslíme i na introverty – chystáme moderovaná setkání na Zoomu.
  • Ovládnete nové nástroje – Během jednoho dne získáte přehled o nástrojích a aplikacích, které vám ušetří čas. Uvidíte, jak si můžete usnadnit zvládání dnů nabitých povinnostmi.

Vystoupí 20 osobností z českého byznysu 

Ženy a muži, kteří vedou velké i menší firmy. Úspěšní freelanceři. Podnikající rodiče. Podělí se s vámi o své úspěchy i praktické kroky, které k nim vedly. Připojte se na konferenci, položte jim své dotazy. Naberte inspiraci a povzbuzení!

Blok Ženy v byznysu od 12:30 do 17:00 přinese tipy, metody a nástroje pro váš úspěšný byznys. Blok Matky v byznysu od 18:00 do 20:30 představí zkušenosti a praktické kroky pro podnikání s dětmi.

O iniciativě Ženy v byznysu

Spolek Ženy v byznysu podporuje a inspiruje ženy, aby se dokázaly prosadit. Věří, že úspěch, spolupráce a rodina můžou jít ruku v ruce již od roku 2017. V této komunitě najdete parťačky do vašeho nového projektu, dodavatelky služeb nebo mentorky. Využijte katalog pro svou prezentaci, přihlaste se do Online akademie, posuňte se dál a výš. Přizvěte do komunity další skvělé ženy jako vy.

Hlavní akcí v rámci komunity je právě konference Ženy v byznysu. Cílem je přinést praktické informace a know-how přímo od lidí z byznysu. Řečníky vybírají pečlivě bez ohledu na jejich slávu a naopak se snaží vytáhnout od pracovního stolu ty, kteří možná nejsou tolik vidět, ale zato mají mnoho cenných zkušeností a mohou je předat i vám. Na konferenci vždy dbají na to, abyste měli také dostatečný prostor se seznámit a vzájemně propojit. Pokud vás akce zaujala, podívejte se na web konference, kde najdete detailní program a informace o vstupenkách.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *