Creativity for Freelance Business 2022

Creativity for Freelance Business 2022

Připojte se 30. června 2022 ke komunitě Freelance Business, abyste oslavili léto a probudili své kreativní myšlení. Můžete se těšit na inspirativní příběhy, nové nápady a praktická cvičení během krátké dvouhodinové akce. Během těchto 2 hodin budete moci najít kreativní nápady pro své podnikání, spojit se s dalšími freelancery a navázat kontakty.

Co očekávat

  • Keynotes – Odborníci, kteří vás mohou inspirovat k tomu, abyste se dostali za hranice představitelného.
  • Praktická cvičení – Část akce, kde si můžete vyzkoušet nové dovednosti nebo nápady.
  • Osobní kontakty a rozhovory – Čas na diskusi a výměnu zkušeností či nápadů.

Přednášející v oblasti kreativity

  1. Jakub Szrodt, Creative Hype Man v Goalcast, přední světové inspirativní mediální společnosti, která má více než 50 milionů sledujících napříč mediálními kanály. Jakub se s vámi podělí o to, jak se dostat do specifického mentálního proudu a generovat nápady a řešení, které bychom v našem „normálním“ stavu nevymysleli.
  2. Raitis Velps, marketingový ředitel společnosti Corebook°, vám odhalí, jak vyniknout a zapůsobit, pokud jste tak trochu na straně stydlínů. Raitis přinese případy introvertních kreativců, kterým se podařilo vybudovat úžasné značky online i offline.
  3. Paul ‚Nobby‘ Davies ze společnosti The Creative ELDER vám jednoduše ukáže svět novým a jiným způsobem.

Chcete se dozvědět více? Připojte se tento čtvrtek 30. června v 15:00 SEČ na dvouhodinové sezení, kde se nebude dělat nic jiného než si povídat a pracovat na vaší kreativitě.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *